Biznesa forums

Biznesa forums “SUPPLY CHA!NGE in European Food Chains” notika 2015. gada 23. un 24. oktobrī Pasaules izstādes Milānā laikā. Kā daļu no SUPPLY CHA!NGE projekta pasākumu finansiāli atbalstīja Eiropas Savienība un Eiropas gads attīstībai 2015. Uzsākot dialogu starp visām iesaistītajām pusēm, foruma mērķis bija izstrādāt stratēģijas ilgtspējīgāku privāto preču zīmju produktu piegādēs ķēžu radīšanai, daloties ar zināšanām un pozitīvo pieredzi. Forumā tika veidotas alianses un sadarbības tīkli, kā arī meklēti risinājumi veiksmīgai un godīgai uzņēmējdarbībai.

Forumā piedalījās aptuveni 80 dalībnieku no visas Eiropas un ārpus tās. Dalībnieki pārstāvēja mazumtirgotāju, piegādātāju, valdības un likumdevēju, pilsoniskās sabiedrības un patērētāju skatījumu uz ilgtspējīgāku un godīgāku lielveikalu produktu piegādes ķēžu veicināšanu. Diskusiju paneļu dalībnieki un runātāji deva visaptverošu ieskatu par problēmām un iespējām, ko piedāvā daudzie piegādes ķēdes posmi. Latīņamerikas un Āfrikas valstu pārstāvju perspektīvas bagātināja ideju apmaiņu.

Pēc tam, kad tika identificētas galvenās problēmas pārtikas piegādes ķēdēs, dalībnieki interaktīvās grupu sesijās pārrunāja iespējamos veidus, kā risināt problēmas, un kopīgu darbu pie konkrētiem uzlabojumiem.

Lai uzzinātu vairāk par pasākumu un pārrunātajiem jautājumiem, lūdzu, apmeklējiet mūsu vietnes starptautisko versiju, kur atrodami visi ar Biznesa forumu saistītie dokumenti.