Verslo forumas

Verslo forumas „SUPPLY CHA!NGE Europos maisto grandinėse“ vyko 2015 m. spalio 23–24 d. per oficialaus EXPO partnerio HOST parodą Milane. Kadangi tai SUPPLY CHA!NGE projekto dalis, šį renginį kaip Europos vystomojo bendradarbiavimo metų (2015) programos dalį finansavo Europos Sąjunga. Pradėdamas dialogą tarp suinteresuotųjų šalių, forumas siekia sukurti ir taikyti strategijas, kurios prekybos tinklų nuosavų prekių ženklų produktų tiekimo grandines padarytų tvaresnes, dalijantis žiniomis ir geros praktikos pavyzdžiais, kuriant susivienijimus, užmezgant ryšius ir aptariant priimtinus verslo sprendimus.

Forume apsilankė maždaug 80 dalyvių iš visos Europos ir pasaulio. Jie atskleidė mažmenininkų, tiekėjų, politikos kūrėjų, pilietinės visuomenės organizacijų ir vartotojų požiūrį į minėtas problemas, kad būtų sukurtos tvaresnės ir sąžiningos prekybos tinklų produktų tiekimo grandinės. Dalyviai ir pranešėjai išsamiai apžvelgė skirtingų tiekimo grandinės etapų problemas ir galimybes, paskatindami gyvas diskusijas. Lotynų Amerikos ir Afrikos šalių atstovai praturtino įvairialypius ir našius idėjų mainus savo įžvalgomis.

Įvardiję maisto tiekimo grandinių problemas, interaktyviose dirbtuvėse dalyviai aptarė atsvaros taškus ir konkrečius bendradarbiavimu paremtus sprendimus.

Jei norite gauti daugiau informacijos apie šį renginį ir jame aptartas temas, apsilankykite tarptautinėje šios interneto svetainės versijoje, kurioje verslo forumas yra išsamiai aprašytas.

http://supplychainge.org/the-business-forum/.